Привітання переможців Всеукраїнських студентських наукових заходів

Привітання студентів науковців та їх наукових керівників, які навчаються та працюють в ННІ Український державний хіміко-технологічний університет, відбулося на Вченій раді Українського державного університету науки і технологій наприкінці червня 2024 р. Залучення обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, можливість прийняти участь у творчих змаганнях, – все це сприяє активізації науково-дослідної роботи студентів університету.

Нагороди переможцям вручав доктор технічних наук, професор ВЕЛИЧКО Олександр Григорович, директор ННІ ІПБТ Українського державного університету науки і технологій.

Переможцями у II-му етапі Регіональної олімпіади з англійської мови для студентів 1-2 курсів нефілологічних спеціальностей (Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, 19.04.2024 р.) стали студенти факультету КН та І:

• Диплом ІІ ступеня – Назар Кондрацький (гр. 1-ІПЗ-23);
  • Диплом ІІ ступеня – Роман Максименко (гр. 1-КІ-23);
  • Диплом ІІІ ступеня – Кирило Конта (гр. 1-КІ-23);

факультету Х та ХТ:

• Диплом ІІІ ступеня – Іван Кравченко (гр. І-ПС-18).

Керівник переможців – старший викладач кафедри філології та перекладу ННІ УДХТУ ЗАБРУДСЬКА Людмила Миколаївна – отримала від керівництва університету подяку за високий професіоналізм, плідну працю та підготовку переможців.

Диплом І ступеня отримала ГОНСІРОВСЬКА Богдана, студентка групи 3-ХДК-37 факультету ХТ та Е у конкурсі на кращу стендову доповідь 90-ої Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» (Національний університет харчових технологій, м. Київ, 11-12.04.2024р.) (науковий керівник – доцент кафедри АХ і ХТХД та КЗ ННІ УДХТУ АВДІЄНКО Тетяна Миколаївна).

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» (Національний університет цивільного захисту України, м. Харків, 25-26.04.2024р.) отримала Анастасія Косяченко – студентка гр. 3-ЦБ-46 факультету Ф та БТ.

Подяку від Національного університету цивільного захисту України за підготовку переможниці отримала науковий керівник асистент кафедри БТ та БЖД ННІ УДХТУ КОГТЄВА Ольга Павлівна.

Бажаємо студентам успіхів у навчанні, подальших наукових здобутків, високих професійних досягнень, цікавого студентського життя!!!

До зустрічі на студентських наукових заходах!
ННІ УДХТУ