Обрати сторінку

Вищі та наукові установи можуть безкоштовно взяти участь у конкурсі стартапів та позмагатися за участь в INVESTFORUM-2018 в Німеччині

МОН запрошує виші та наукові установи долучитися до Innovation – 2018, у межах якого пройде Конкурс інноваційних стартапів. Він відбудеться 27 серпня 2018 року в КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60).
Для участі в конкурсі потрібно зареєструватись на  сайті  «Innovation –2018»  за  посиланням та завантажити  презентацію  про  розробку  англійською  мовою у форматі ppt. Дедлайн подачі заявки – 20 серпня 2018 р.
Учасники обов’язково повинні мати готовий прототип та презентацію англійською/німецькою мовами.
Участь – безкоштовна, витрати на відрядження здійснюються за власний рахунок.
Серед усіх поданих заявок оберуть 5 стартапів для презентації на Innovation – 2018. За підсумками усних презентацій (англійською мовою) буде обрано двох переможців. Вони отримають Travel Grant, щоб представити свої розробки на InvestForum-2018 (Halle, Germany).
Travel Grant (до 15 тис грн) покриватиме фактичні витрати для 1 представника стартапу: переліт в обидві сторони, трансфер до місця проведення заходу та проживання (1 доба), а також організаційний внесок за участь на InvestForum-2018 (Halle, Germany).
Innovation – 2018 відбудеться в межах міжнародної конференції НАНО – 2018.