Обрати сторінку

Відкриття центру інноваційних витрат

На замовлення програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та Німеччини Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій відкриває Центр інноваційних витрат (центр технологічних досліджень поліграфічної галузі) у Дніпрі.
Запрошуємо представників малого і середнього бізнесу, наукових установ та закладів професійної освіти отримати нові інсайти для розвитку власного бізнесу, науки та освіти через трансфер технологій!
Мета події – забезпечення трансферу технологій у виробництво, освіту й науку в рамках виконання грантової угоди на реалізацію проєкту: «Інноваційно-промисловий майданчик «Professional Alternative Dnipro»».
Організатор заходу: Громадська організація «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість»
Де? Коли?
7 липня об 11.00 у головному корпусі Українського державного хіміко-технологічного університету (УДХТУ, м. Дніпро, пр. Гагаріна, 8).
Формат та умови:
Захід відбудеться в змішаному форматі. Участь у події заході абсолютно безкоштовна, однак можлива тільки за попередньою реєстрацією за посиланням:
https://forms.gle/aMZbXES8CgYs4BQe6.
Посилання для участі в онлайн режимі учасники, які пройшли процедуру реєстрації, отримають згодом.
 
УВАГА! Захід в онлайн-форматі відвідають галузеві експерти з країн ЄС!
 
У програмі заходу:
  • Презентація підсумків реалізації грантового проєкту «Інноваційно-промисловий майданчик «Professional Alternative Dnipro»» у межах Програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».
  • Урочисте відкриття Центру інноваційних витрат поліграфічної галузі Дніпропетровщини.
  • Презентація ідей та ініціатив Кластеру поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій для повноцінного розвитку державно-приватного партнерства в регіоні.
  • Панельна дискусія «Технології для трансформації» з онлайн візитом галузевих  експертів з країн Європейського Союзу.
  • Культурна програма в Арт-просторі УДХТУ.
  • Відзначення найбільш активних учасників реалізації проєкту.
 
Довідкова інформація: 
 
Захід проходить у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.
EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua
 
Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість»» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.