14-15 березня 2024 року в Українському державному хіміко-технологічному університеті відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція з економічних та гуманітарних питань, організована Факультетом економіко-гуманітарних наук та права.

У конференції прийняли участь близько 350 учасників з України, Польщі, Словаччини, Ірландії, Іспанії, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки. Опубліковано понад 250 наукових тез.

Обговорення актуальних проблем гуманітарних, економічних і природничих наук є підґрунтям для формулювання шляхів відновлення і розвитку економіки України у воєнний і післявоєнний час. Цей потужний для наукової спільноти захід сприятиме розвитку наукової думки, виробленню нових концептуальних підходів у дослідженнях, які допоможуть швидкому відновленню сталих процесів економіки.

На конференції від українських і зарубіжних вчених прозвучала велика кількість цікавих і оригінальних доповідей з актуальних проблем сучасного маркетингу, менеджменту, фінансів, комунікацій, стратегічної логістики, інформаційних і правових аспектів розвитку підприємництва, культурологічної думки та філологічного коворкінгу, трансферу освітніх технологій та інновацій.

Результатом науково-практичної конференції стане реалізації проєктів і програм за новими актуальними напрямами.

Конференція відбулася за медійної підтримки телеканалу «Відкритий».

Всім учасникам бажаємо творчих успіхів, великих досягнень, миру і добра!

Матеріали конференції

Програма конференції

Збірник тез конференції (частина 1)

Збірник тез конференції (частина 2)