VI Міжнародна науково-практична конференція КМОСС-2020

4 листопада 2020 року за ініціативою кафедри інформаційних систем у ДВНЗ УДХТУ відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Комп’ютерне моделювання та оптимізація складних систем».

Через впровадження карантинних обмежень, вперше конференцію було організовано в онлайн-форматі.

У складі програмного комітету були провідні українські та закордонні наукові організації та ЗВО:

• Національна Академія Наук України Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова,
  • Національний технічний університет, України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,
  • Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»,
  • Azerbaijan National Academy of Sciences Department of Physical, Mathematical and Technical Sciences (Baku, Azerbaijan)
  • Azerbaijan Technical University (Baku, Azerbaijan)
  • AGH University of Science and Technology (Krakow, Poland),
  • Belarusian State University of Transport (Gomel, Belarus)
  • Delft University of Technology (Delft, The Netherlands)
  • Institute of Computational Technologies SD RAS (Novosibirsk, Russia),
  • Technical University of Sofia (Sofia, Bulgaria).

Учасниками конференції традиційно стали студенти та аспіранти УДХТУ, для яких підготовка та публікація наукових тез є невід’ємною частиною наукової складової опанування освітніх програм.

За матеріалами конференції опубліковано збірник, що містить більше ніж 90 тез доповідей. Найцікавіші матеріали рекомендовано до публікації у збірнику наукових праць «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація».

Організаційний комітет радо дякує учасникам за плідну роботу та успішне проведення конференції, незважаючи на карантинні обмеження.