УДХТУ на міжнародній виставці “ADDIT EXPO 3D 2024”

Науковці ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет” Олег Калініченко та Станіслав Ковальов прийняли участь у міжнародній виставці “ADDIT EXPO 3D 2024”.

На виставці було представлено стенди з експериментальними зразками та результати науково-дослідної роботи. В рамках роботи виставки співробітники прийняли участь в роботі круглого столу “Інноваційні технології металооброблення для реіндустріалізації України”.

Робота була продуктивною та насиченою, за час виставки знайдено нові зв’язки та перспективні шляхи подальшого розвитку!

В рамках програми заходів МІЖНАРОДНОГО ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ 2024 29 травня 2024 року відбулись доповіді наших науковців: кандидата технічних наук, доцента Олега Калініченка на тему “Можливості методу анодно-іскрового оксидування для української промисловості” та кандидата технічних наук, завідувача кафедри енергетики Станіслава Ковальова “3D Моделювання і друк для різних галузей української промисловості”. Було обговорено сучасний стан металообробної промисловості та 3D друку металічними і полімерними матеріалами, напрями розвитку та шляхи подолання поточних проблем.

Щиро вдячні організаторам Міжнародного Промислового Форуму та ADDIT EXPO 3D за надану можливість і нові цікаві знайомства!