Участь студентки Богдани Давидової у Всеукраїнській студентській науковій конференції

Богдана Давидова, студентка 2 курсу ОП «Середня освіта. Українська мова і література» факультету економіко-гуманітарних наук та права ННІ «Український державний хіміко-технологічний університет» Українського державного університету науки і технологій взяла участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції «Україна на ментальній карті Європи: історичний досвід, сьогодення, перспективи». Захід відбувся 2–3 травня 2024 року на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара в межах проєкту програми ЄС Erasmus+ Jean Monnet «Європейський мультикультуралізм як досвід та шлях до європейської інтеграції України» / «European multiculturalism as an experience and a path for Ukraines European integration» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Участь у конференції взяли 64 особи – студенти закладів вищої освіти Дніпра, Запоріжжя, Маріуполя, Ніжина, Харкова.

Богдана Давидова презентувала результати своїх наукових пошуків – доповідь «Вплив педагогічних ідей Марії Монтессорі на розвиток українського шкільництва», підготовлену за матеріалами дисципліни «Педагогіка з основами педмайстерності». Науковий керівник – доктор історичних наук, професор кафедри філософії та українознавства Наталія Ковальова.

Такі заходи сприяють науковому зростанню наших студентів, формуванню їхніх комунікативних навичок і виробленню основ педагогічної майстерності. Кафедра філософії та українознавства ННІ УДХТУ щиро дякує організаторам конференції – кафедрі всесвітньої історії ДНУ – за залучення наших студентів до наукової діяльності, творчу і доброзичливу атмосферу!