Тренінг “Вирізняйся: сучасні тенденції української мови для вдосконалення текстів медійників”

16 травня 2024 року проведено тренінг “Вирізняйся: сучасні тенденції української мови для вдосконалення текстів медійників” від громадської організації “ГОЛОС ПРО” за сприяння телеканалу “ВІДКРИТИЙ”. На тренінгу розповіли, як оволодіти основами мовного етикету, розширити уявлення про українську мову і її можливості, розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці, формувати комунікативну компетенцію. Захід було організовано спеціально для студентів і науково-педагогічних працівників ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет”.

Спікер – Катерина Карасьова – кандидатка філологічних наук, тренерка громадської організації «ГОЛОС ПРО».

Захід проведено на базі ННІ «Український державний хіміко-технологічний університет».

Тренінг мав на меті збагатити словниковий запас, сформувати правильне, емоційне й виразне мовлення, удосконалити комунікативні навички, розвинути творчі здібності, розширити кругозір, удосконалити логічне мислення, увагу, пам’ять, навчитися створювати атмосферу для активної мовленнєвої практики, яка буде сприяти підвищенню рівня культури мовлення.
Цей захід дозволив розібратися з особливостями функціональних стилів української мови, видами і структурою текстів, особливостями етичних норм спілкування.

Під час цього активного тренінгу учасники дізналися про основні причини недостатнього рівня культури мовлення і способи його підвищення, отримали рекомендації та посилання на корисні сайти.
Робота тренінгу відбувалася за трьома напрямами: культури спілкування, розвитку техніки мовлення і роботи над текстом.
В ігровій формі учасники тренінгу закріпили отримані знання.
Тренінг став одним із реальних способів підвищення рівня компетенції для студентів і науково-педагогічних працівників ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет”.

Величезна вдячність партнерам за здобуті нами надзвичайно важливі знання, знайомства й чудові навички, які стали вагомим внеском для саморозвитку кожного учасника івенту. Це було дуже корисно!
Висловлюємо надію на майбутню співпрацю і щиро бажаємо творчих здобутків!

Більше фото за посиланням