Тренінг “Медіаграмотність під час війни: фейки та медіабезпека”

2 травня 2024 року проведено тренінг “Медіаграмотність під час війни: фейки та медіабезпека” від громадської організації “ГОЛОС ПРО” за сприянням телеканалу “ВІДКРИТИЙ”, присвячений висвітленню сукупності знань і навичок, які допомагають людям критично оцінювати, розуміти й аналізувати медіа та медіа повідомлення, для студентів і науково-педагогічних працівників ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет”.

Спікер – Марина Бойко, експертка з комунікацій, тренерка громадської організації «ГОЛОС ПРО».

Захід проведено на базі ННІ «Український державний хіміко-технологічний університет».
Завдання тренінгу: поглибити знання про медіаграмотність, ознайомити з цифровою безпекою, інформаційною гігієною, розвивати вміння протистояти онлайн-загрозам, формувати навички критичного споживання інформації, виховувати інформаційну грамотність тощо.

Учасники активного тренінгу з медіаосвіти отримали відповіді на наступні актуальні питання сьогодення:
  • Як поводити себе відносно інформаційного тиску, інформаційного впливу?
  • Як убезпечити себе від неякісного, негативного впливу медіа?
  • Як отримувати з медіа лише корисну інформацію?
Сподіваємось, що цей івент став сильним мотиваційним механізмом підвищення медіаграмотності учасників, що є необхідним і обов’язковим елементом повсякденного життя кожного свідомого громадянина, особливо в умовах війни.
Тренінг для учасників став одним із реальних способів підвищення рівня компетенції для студентів і науково-педагогічних працівників ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет”.

Дякуємо партнерам за цікавий і дуже корисний івент.
Разом до ПЕРЕМОГИ!