Святковий концерт “Найчарівніші в світі…”

7 березня 2024 року в глядацькій залі Українського державного хіміко-технологічного університету відбувся весняний захід творчості і натхнення “Найчарівніші в світі…”. Були присутні жінки усіх чотирьох об’єднаних вишів Українського державного університету науки і технологій.

Перед глядацькою залою облаштували весняну фотозону, розставили мольберти з картинами портретів жінок та квітів. В холі лунала лірична інструментальна музика. До зали вела червона доріжка, вздовж якої жінок вітали святково вбрані хлопці  зі Студентської ради. В повітрі витало передчутті справжнього свята.

Під час концерту всі могли насолодитися зірковими виступами талановитих студентів навчально-наукових інститутів УДХТУ, ПДАБА, ДІІТ, ІПБТ:

• студентка Українського державного хіміко-технологічного університету Марія Вербицька із піснею “Літала”,
  • Вікторія Рязанцева та Валерія Даценко з Придніпровської академії будівництва та архітектури заспівали пісню “Вільна”,
  • неймовірний танцювальний колектив Українського державного хіміко-технологічного університету “Імпульс”, після якого подарували бурхливі оплески та квіти матусям і бабусям цього колективу,
  • випускник Українського державного хіміко-технологічного університету, золотий голос, який підкорив жіночі серця України, Олексій Чумак із піснею “Besame Mucho”,
  • чарівні представниці Інституту промислових та бізнес технологій та Дніпровського інституту Інфраструктури і транспорту із танцювальними номерами – Влада Гунько, Валентина Плисюк, Ганна Клоченко, Ольга Купріна,
  • яскрава красуня з Придніпровської академії будівництва та архітектури – Валерія Петренко,
  • дизайнер Вікторія Колесник представила авторську колекцію жіночого вбрання «Чарівні Українки»,
  • подарунок від найсильнішої половини нашого університету – курсантів Кафедри військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби на чолі з солістами Ганною Кузьменко та Антоном Грищенко.

Цей чарівний захід поєднання творчості, натхнення і справжньої весни подарував усім присутнім неймовірні враження! Дякуємо Центру культури та мистецтва за організацію цього свята!

Всі фото заходу можна переглянути за посиланням