Студенти і викладачі на виставі «Майдан інферно»

Похід у театр у сучасному житті це ціла подія. 14 жовтня 2023 року, студенти і викладачі (разом близько 50 чоловік) відвідали виставу «Майдан інферно» за п’єсою Неди Нежданої. Режисер постановник Клеман Перетятко з міста Леон (Франція).
Актори з перших хвилин починають діалог з глядачем. Вони дуже талановито відображають історичні події, які відбулися на майдані у Києві у 2013 році.
Сюжет вистави перегукується із сучасними подіями і торкається таких тем, які хвилюють всі покоління сьогодні в Україні.

Після вистави першокурсники говорили, що вона дивує та пронизує до глибини душі. Виявилося, що театр – це думки тут і зараз! Сьогодні театр повертає нам силу в нашу Перемогу та віру, що ми впораємося з усіма труднощами.

Дякуємо профкому УДХТУ за можливість культурно розвиватися та перезавантажуватись!