Студентський кубок «Ліги Сміху» під гаслом «50 відтінків сесії»

17 листопада 2023 року у Дніпрі відбувся студентський кубок “Ліги Сміху” до Дня студента. Дев’ять команд з восьми різних університетів та коледжів брали участь у змаганнях. П’ять членів журі, серед яких був відомий виконавець OKS та зірка Жіночого кварталу, оцінювали гумор учасників. Найяскравішим моментом вечора став виступ OKS із кавером на пісню Тіни Кароль “Ніченька”.

Переможцям обіцяли подарунки від міської ради та департаменту. Також захід мав волонтерську мету – збір коштів на тепловізор для 128-ї бригади ТрО. Діана Нахутіна, представниця департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР, яка була членом журі, закликала всіх долучитися до збору коштів.

Для підтримки команд перед грою виступили у відеозверненні відомі гравці “Ліги Сміху” та коміки, серед них – Стас Баклан та Стьопа Казанін.

Переможцями фестивалю гумору стала команда “УДУНТики”, які перед тим вже здобували перемогу у Кубку Ректора. Тепер вони готуються представити свій талант на телевізійній “Лізі Сміху” у Києві.