Стажування викладачів кафедри фармації та технології органічних речовин у Німеччині

Викладачі кафедри Ф та ТОР ДВНЗ УДХТУ д.х.н., доц. Фарат О.К. та к.х.н., доц. Варениченко С.А. отримали можливість долучитися до міждисциплінарної стипендіальної програми Рурського університету Бохуму та Дортмундського університету. Дослідницькі проекти Рурського університету охоплюють експериментальну хімію, теорію та хімічну інженерію, а також фундаментальні дослідження у галузі зелених та SMART технологій.

Під час стажування впродовж 6 місяців у складі дослідницької групи д.х.н., проф. Л. Дж. Гуссена, Фарат О.К. та Варениченко С.А. не лише представлять свої проекти, присвячені електрофільним перегрупуванням гемінальних оксазагетероциклів, а й матимуть можливість освоїти останні досягнення металокомплексного каталізу у лабораторіях з сучасним високотехнологічним обладнанням. Як відомо, розвиток таких технологій має значення для середніх і малотоннажних хімічних та фармацевтичних виробництв, особливо для здійснення процесів тонкого органічного синтезу.