Стажування у Дніпровській міській раді за підтримки ГО «Громадський рух “Gender Stream”»

У рамках двосторонньої програми «Освітньо-практичний трансфер» 29 жовтня 2018 року п’ять студенток денної форми навчання економічного факультету ДВНЗ УДХТУ спеціальностей «Економіка підприємства», «Маркетинг» та «Менеджмент» за підтримки організації «Громадський рух “Gender Stream”» пройшли стажування у Дніпровській міській раді.

Мета стажування – ознайомлення дівчат з практичною діяльністю Дніпровської міської ради задля формування у них уявлення про сучасні підходи, технології та інновації, які застосовуються у процесах ухвалення рішень.

Багато уваги було приділено роботі Департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.

Увесь час з дівчатами проводила заступниця директора Департаменту соціальної політики Юлія Дмитрова, завдяки якій молоді жінки та дівчата Дніпра занурилися в непростий щоденний робочий процес і детально вивчали механізми та підходи управлінської галузі.

Крім цього, стажерки відвідали сесійну залу Дніпровської міської ради.

У подальшому стажерок чекає денний тренінг з покращення лідерських якостей.