Спортивний фестиваль в ННІ УДХТУ

26 вересня 2024 року стіни навчально-наукового інституту “Український державний хіміко-технологічний університет” перетворилися на справжній спортивний майданчик. Студентська рада організувала яскравий і незабутній спортивний фестиваль, який об’єднав студентів різних факультетів.

Учасники змагалися у найрізноманітніших дисциплінах: від класичних видів спорту, таких як волейбол та баскетбол, до силових вправ та інтелектуальних спортивних вікторин. Кожна команда викладалася на повну, демонструючи неабияку спортивну майстерність та командний дух.

Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, енергії та дружньої підтримки. Кожен учасник відчував себе частиною великої спортивної родини. Завершився фестиваль урочистим нагородженням переможців та спільним фото на згадку про цей яскравий день.

“Спортивний фестиваль – це не просто змагання, це можливість для студентів продемонструвати свої таланти, зміцнити здоров’я та знайти нових друзів”, – зазначили організатори заходу.

Адміністрація університету вітає студентську раду з успішним проведенням спортивного фестивалю та бажає всім учасникам подальших спортивних досягнень!

Більше фото за посиланням