Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

Щасливої дороги, випускники!

30 січня 2019 року в стінах Українського державного хіміко-технологічного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-іноземцям, які закінчили магістратуру. Ще один випуск висококваліфікованих магістрів своїми професійними здобутками зможе вписати гідну сторінку в історію нашого ЗВО.

Урочистий захід розпочався з виконання Державного Гімну України.

З привітанням і добрими, душевними словами виступив в. о. ректора УДХТУ Голеус Віктор Іванович.

Найкращим і активним випускникам вручив грамоти в. о. проректора з навчально-виховної роботи Сігунов Олексій Олександрович.

Напутні побажання бути завжди гідними людьми і ніколи не забувати свою alma mater прозвучали від декана факультету ТВМС Овчарова Валерія Івановича.

До теплих слів виступаючих приєдналися всі гості, присутні на церемонії.

Слова подяки своїм батькам, подружжю і дітям за їхнє терпіння і підтримку під час навчання прозвучали від магістра факультету ТВМС Абдессаттар Хазема.

Найдобріші, найщиріші слова любові і подяки нашим викладачам, кураторам, деканам та їх заступникам, керівництву ЗВО, а також батькам виголосили випускники-магістри Алтиєв Артур і Чжан Тяньсянь.

І ось настав довгоочікуваний і урочистий момент! Випускники отримали документ, що підсумував гідно пройдений шлях, який був довгим і важким.

Ми пишаємося нашими випускниками!

Дорогі випускники! Ми не говоримо Вам: «До побачення!». Ми говоримо Вам: «До нових зустрічей!».