Різдвяний День відкритих дверей в УДУНТ

23 грудня 2023 року в Дзеркальній залі Палацу культури пройшов різдвяний День відкритих дверей Українського державного університету науки і технологій. Вперше на такому заході були представлені чотири потужних навчальних заклади, об’єднаних заради забезпечення успіху та втілення мрій студентів.

УДХТУ був представлений потужною командою приймальної комісії на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи Ольгою Рижовою, комітетом зі справ молоді з новообраним Головою Владиславом Кіщиком, деканами і викладачами факультетів.

Особливий інтерес викликало вражаюче Хімічне шоу, яке продемонстрували представники приймальної комісії, викладачі кафедри неорганічної хімії Олена Величко та Жанна Біленька.

Присутні мали змогу не лише отримати вичерпну інформацію про освітні програми університету, а й відчути драйвовий дух спільноти та можливостей, які чекають на них у світі знань та навчання.