Обрати сторінку

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ 2024

З 07 травня до 29 травня 2024 року приймальна комісія ННІ УДХТУ здійснює реєстрацію на ЄВІ / ЄФВВ для вступу в магістратуру та аспірантуру.

Реєстрація здійснюється як при особистому відвідуванні УДХТУ за адресою просп. Науки, 8, к.160, так і дистанційно шляхом надсилання інформації на електронну пошту приймальної комісії [email protected].

Для реєстрації на ЄВІ / ЄФВВ необхідно:

1) Сформувати комплект наступних документів:

  • заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом (у разі дистанційної реєстрації, https://czo.gov.ua/sign) або особисто в університеті.

Звертаємо вашу увагу, що при заповненні заяви-анкети необхідно обов’язково зазначити наступну інформацію:

    • населений пункт, у якому бажаєте пройти ЄВІ / ЄФВВ;
    • спрямування ЄФВВ (обрати з переліку в таблиці).

Перелік предметних тестів ЄФВВ:

Код Назва спеціальності Спрямування ЄФВВ
051 Економіка Предметний тест з економіки та міжнародної економіки
073 Менеджмент Предметний тест з управління та адміністрування
075 Маркетинг  Предметний тест з управління та адміністрування
122 Комп’ютерні науки Предметний тест з інформаційних технологій
123 Комп’ютерна інженерія Предметний тест з інформаційних технологій
    • іноземну мову ЄВІ (англійська, німецька, французька, іспанська), на всі спеціальності.

2) документ, що посвідчує особу, яка реєструється на ЄВІ / ЄФВВ;

3) документ, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або документ, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП;

4) документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);

5) довідка щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;

6) фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника. Розмір файлу в форматі jpeg, png, розмір якого не більше 1 Мб;

7) медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).

В разі подання документів дистанційно надіслати на електронну адресу [email protected] приймальної комісії лист з зазначеною темою (ПІБ, реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ, спеціальність вступу) та завантажити окремими файлами скановані або фотокопії заяви-анкети та документів (Заява-анкета повинна мати накладений кваліфікований електронний підпис!).

Екзаменаційний листок та реєстраційну картку буде надіслано на електронну пошту для перевірки.

Після перевірки даних в реєстраційній картці виберіть один з варіантів та надішліть відповідь до приймальної комісії.

Перший варіант відповіді. Вступник не знайшов помилок: “Підтверджую правильність оформлення реєстраційної картки, ПІБ (повністю)”.

Другий варіант відповіді. Вступник знайшов помилки: “Інформація вказана не правильно, ПІБ (повністю) “. Вступник вказує, що внесено неправильно.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком (поштове відділення), якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо в екзаменаційному листку Ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії, т. +38096-651-73-94.

Якщо за два тижні до початку вступних випробувань, тобто до 24.06.24, екзаменаційний листок не надійшов на поштову адресу (поштове відділення), зазначену вами в заяві-анкеті, необхідно звернутися до приймальної комісії УДХТУ.

БЕЗ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОГО ЛИСТКА ВИ НЕ ОТРИМАЄТЕ ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ЄВІ/ЄФВВ.

Для проходження ЄВІ/ЄФВВ необхідно:

  • На сайті УЦОЯО увійти в «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури» за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, що знаходиться в ньому. У вашому кабінеті буде розміщено запрошення-перепустку з інформацією про дату, час і місце проведення ЄВІ/ЄФВВ, яке необхідно роздрукувати.
  • Своєчасно прибути до пункту тестування. Допуск до нього припиниться за 10 хвилин до початку тестування. Щоб не запізнитися, заздалегідь ознайомтеся з маршрутами доїзду до нього. Візьміть із собою: екзаменаційний листок; документ, що посвідчує особу, серія та номер якого вказані в екзаменаційному листку; роздруковане запрошення-перепустку. Радимо також мати із собою ручку і маленьку прозору пляшку з питною водою.

Документи: