Привітання докторів філософії з успішним захистом дисертаційних робіт

ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» щиро вітає здобувачів третього рівня вищої освіти (докторів філософії) з успішним захистом дисертаційних робіт. Захисти відбувалися на засіданнях разових спеціалізованих вчених радах.

Мандрика Артем Григорович захистив дисертаційну роботу на тему «Одержання мономерної ортокремнієвої кислоти як модифікатора алюмінійвмісних коагулянтів» (Науковий керівник д.т.н., професор, професор кафедри технології неорганічних речовин та екології Верещак В.Г.).

МИРГОРОДСЬКА-ТЕРЕНТЬЄВА Вікторія Дмитрівна захистила дисертаційну роботу на тему «Одержання розширеного асортименту модифікованих крохмалів методом термічної обробки» (Науковий керівник д.х.н., професор, завідувач кафедри аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів  Ніколенко М.В.).

Кошель Сергій Андрійович захистив дисертаційну роботу на тему «Визначення чисел перенесення іонів в полімерних мембранах та іонних рідинах методом комп’ютерної резистометрії» (Науковий керівник д.т.н., професор, завідувач кафедри технологій природних і синтетичних полімерів, жирів та харчової продукції Черваков О.В.).

ПУСТОВОЙ Григорій Миколайович захистив дисертаційну роботу на тему «Енергоефективний комплекс компресорного чілера з адсорбційним холодильним модулем» (Науковий керівник к.т.н., професор, професор кафедри енергетики Сухий М.П.).

Всі дисертаційні роботи захищені за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія.

Поздоровляємо здобувачів з присвоєнням звання докторів філософії з хімічних технології та інженерії! Бажаємо успіхів та нових наукових досягнень!