Професор Олександр Веліченко отримав диплом лауреата премії імені Л.В. Писаржевського

24 квітня 2024 року на звітній сесії Загальних зборів Національної академії наук України відбулась урочиста церемонія вручення дипломів лауреатам премій імені видатних учених України за підсумками конкурсу 2023 року.

Нагороди вручав Президент НАН України академік Анатолій Загородній.

За видатні наукові роботи в галузі хімії та хімічних технологій – за цикл праць «Хімічний та структурний дизайн речовин і матеріалів з керованими функціональними властивостями» премію імені Л.В. Писаржевського отримали:

• завідувач кафедри фізичної хімії Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» МОН України член-кореспондент НАН України Олександр Веліченко;
  • проректор Львівського національного університету імені Івана Франка МОН України академік НАН України Роман Гладишевський;
  • директор Інституту загальної та неорганічної хімії імені В.І. Вернадського НАН України академік НАН України Василь Пехньо (посмертно, нагороду отримувала вдова академіка Тетяна Пехньо).

Щиро вітаємо Олександра Борисовича з отриманою нагородою, що високо відзначає його наукові досягнення, та бажаємо йому подальших успіхів у високій справі служіння науці.