Практика на першому місці: студенти кафедри маркетингу та логістики впроваджують дуальну освіту

В сучасному світі студентське життя вже не обмежується лише лекціями та практичними заняттями. Багато студентів активно займаються позааудиторною діяльністю, працюють, а також залучені до дуальної освітньої програми.

Дуальна освіта є відмінною альтернативою традиційній системі навчання. Вона передбачає поєднання теоретичного навчання в університеті з практичною роботою. Такий підхід дозволяє студентам отримувати реальний досвід, вивчати актуальні технології та методики роботи в своїй галузі.

В рамках реалізації елементів дуальної форми здобуття вищої освіти студенти кафедри маркетингу та логістики спеціальності 061 «Журналістика» долучилися до програми практичного навчання на робочому місці і виконали домашню роботу під час вивчення дисципліни «Продакшн».

Для студентів дуальна освіта відкриває двері до професійного світу, допомагає зрозуміти як теорія застосовується на практиці і набути цінних навичок, які стануть безцінними у майбутньому кар’єрному рості.