Практичний досвід від ведучого підприємства «Метал-Принт» для майбутніх поліграфістів і дизайнерів

В рамках реалізації елементів дуальної форми здобуття вищої освіти студенти кафедри Технологій палива, полімерних і поліграфічних матеріалів спеціальностей 186 “Видавництво та поліграфія” і 022 “Дизайн” долучилися до програми практичного навчання на робочому місці і виконали лабораторний практикум під час вивчення дисципліни “Теорія кольору та кольоровідтворення”.

Теоретичну частину дисципліни здобувачі освіти опановували разом з професором кафедри технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів, доктором хімічних наук, координатором Центру інноваційних витрат ГО «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість» Свердліковською Ольгою Сергіївною. Особливості колористики у поліграфії і дизайні, практичну реалізацію кольоровідтворення і основи метрології студенти мають змогу відпрацювати на підприємстві «Метал-Принт».

9 квітня 2024 року студенти університету виконали лабораторний практикум основ кольоровідтворення з директором підприємства «Метал-Принт», бізнес-ментором ГО «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість» Потапчуком Максимом Олексійовичем.

Майбутні поліграфісти і дизайнери мають змогу отримати практичний досвід на сучасному обладнанні компанії і дізнатися про передові технології, які використовують фахівці ультрасучасного комплексу з виробництва металевої упаковки.
Дякуємо колективу «Метал-Принт» за професіоналізм, досвід і доброзичливе ставлення до наших студентів.
Бажаємо успіхів нашим студентам під час дуальної форми навчання, щоб стати досвідченими професіоналами своєї справи!