Практичне заняття з дисципліни “Теорія кольору та кольоровідтворення”

29 травня 2024 року на підприємстві «Метал-Принт» відбулось практичне заняття з дисципліни “Теорія кольору та кольоровідтворення” за темою “Особливості підготовки кольорового зображення до друку” для студентів кафедри технологій палива, полімерних і поліграфічних матеріалів ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет” спеціальностей 186 “Видавництво та поліграфія” та 022 “Дизайн”.

Директор підприємства «Метал-Принт», бізнес-ментор ГО «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість» Потапчук Максим Олексійович розповів про особливості підготовки кольорового зображення до друку, надав поради і рекомендації як отримати якісну поліграфічну продукцію.

Теоретичну складову цього матеріалу здобувачі освіти опановували під час лекцій в університеті з професором кафедри технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів, доктором хімічних наук, координатором Центру інноваційних витрат ГО «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість» Свердліковською Ольгою Сергіївною.

Цей захід є складовою програми практичного навчання на підприємстві «Метал-Принт» як елемент дуальної форми здобуття вищої освіти і надає змогу оволодіти професійними компетентностями з колористики поліграфічної продукції.

Дякуємо колективу компанії «Метал-Принт» за партнерство та можливість впровадження елементів дуальної форми здобуття вищої освіти на базі сучасного виробництва.

Дуальна форма навчання для здобувачів освіти – професійна підготовка, пряма взаємодія з роботодавцями і актуальність навчання.

Бажаємо нашим студентам на найвищому рівні оволодіти професійними компетентностями з колористики поліграфічної продукції!