Початок прийому статей в новий випуск збірника наукових праць «Економічний вісник ДВНЗ УДХТУ»

Шановні науковці!

Редакційна колегія збірника наукових праць «Економічний вісник Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» щиро вітає з початком нового навчального року і бажає мирного неба та нових наукових досягнень!

Вже майже 10 років на факультеті економіко-гуманітарних наук ННІ УДХТУ УДУНТ існує наукове фахове видання збірник наукових праць «Економічний вісник Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» (категорія Б, Index Copernicus). У грудні 2024 року планується 20-й (ювілейний) номер збірника. Запрошуємо до публікації вітчизняних та зарубіжних науковців за спеціальностями 051, 073, 075, 076, 292!

Збірник наукових праць «Економічний вісник Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» (категорія Б, Index Copernicus) продовжує підтримку вітчизняних вчених та надає можливість публікації зі сплатою організаційного внеску у розмірі 100 грн. за одну статтю (для покриття витрат на присвоєння цифрового ідентифікатора DOI) для авторів з Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Київської областей та міста Києва (у тому числі у співавторстві) у №2(20)/2024.

Науковцям з інших регіонів України також надається можливість публікації зі сплатою організаційного внеску у розмірі 100 грн. за одну статтю (для покриття витрат на присвоєння цифрового ідентифікатора DOI) у №2(20)/2024 у співавторстві з зарубіжними авторами.

Реквізити для оплати надаються після прийняття статті до опублікування.

Статті приймаються до 10 жовтня 2024 року.

Інструкції для авторів та шаблони для оформлення статей

Контакти:

+380634970787 (Viber, WhatsApp), +380677101078 (Telegram)
секретар редакційної колегії к.е.н., доц. Чернишева Олена Михайлівна