Підсумки проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів середньої освіти

Відповідно до державної політики із забезпечення якості освіти, наш університет з успіхом провів курси підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів середньої освіти м. Дніпра.

Вперше для вчителів хімії та біології було проведено практикум «Хімія для життя» у вигляді лекцій та презентаційних відео-уроків лабораторних робіт, діючи в рамках ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (наказ МОН від 05.05.2022 №70-л).

Одночасно з опануванням передових та новітніх технологій вчителями, завдяки інформації та матеріалам, які надавали наші провідні професори та доценти в галузі хімії та біології, майже 350 учнів з 32 закладів освіти міста пройшли тестування в он-лайн режимі і змогли ближче познайомитись та отримати актуальну інформацію про наш університет.

Висловлюємо подяку за сприяння заходу співробітникам Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради, особисто в.о. директора установи ТЕТЯНІ НІКІФОРОВІЙ, заступнику директора Людмилі БОНДАРЕНКО та Оксані КАМИЗІ.