Підготовчі курси закінчено – гаряча пора вступу розпочалася

Підведено підсумки навчального року на підготовчих курсах Навчально-наукового інституту “Український державний хіміко-технологічний університет”. Більше 120 випускників шкіл та коледжів успішно засвоювали знання протягом 2023-2024 навчального року по українській мові, математиці, історії України, англійській мові та хімії. І тепер більш підготовлені, вони сміливо складають національний мультипредметний тест (НМТ) і вступатимуть до закладів вищої освіти. Сподіваємось, що більшість з них стануть студентами саме нашого вишу.

Хочеться висловити щиру подяку за натхненну працю на цих підготовчих курсам нашим викладачам:

• з української мови (методисту вищої категорії ЛЕВЧЕНКО Світлані, старшому викладачеві кафедри філології та перекладу КОЛІСНИК Галині);
  • з математики (старшим викладачам кафедри вищої математики КУПРІНІЙ Ларисі та ШАПЦІ Ірині);
  • з історії України (доценту БОРИСОВУ Владиславу та професорці КОВАЛЬОВІЙ Наталії, викладачам кафедри філософії та українознавства);
  • з англійської мови (старшому викладачеві Центру підготовки та навчання іноземних студентів РУТЦ Олені);
  • з хімії (доценту кафедри технології неорганічних речовин та екології ГРУЗДЕВІЙ Олені).

Також минулий навчальний рік був насичений на курсах англійської мови при підготовці до здавання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) для майбутніх магістрів та аспірантів. Понад 120 слухачів навчалися на цих курсах. І хоча за мінливістю порядку вступу в 2024 році не встигаєш спостерігати, отримані знання з іноземної мови однозначно стануть корисними і дозволять нашим слухачам-випускникам підвищити рейтинговий бал при бажаному вступі.

Висловлюємо щиру подяку високоосвіченим викладачам й цих курсів:

• КАРМАЗІНІЙ Лілії – доценту кафедри філології та перекладу;
  • АНАТАЙЧУК Інні – старшому викладачеві цієї ж кафедри;
  • РУТЦ Олені – старшому викладачеві Центру підготовки та навчання іноземних студентів.

Для випускників суботніх підготовчих курсів 29 червня 2024 року в стінах Навчально-наукового інституту “Український державний хіміко-технологічний університет” відбулось урочисте вручення сертифікатів з результатами підсумкової атестації.

Бажаємо всім випускникам курсів міцного здоров’я, успіхів під час вступної кампанії і мирного навчання в нашій Україні!