Переможці обласних конкурсів для молодих вчених

23 грудня 2021 року у круглій залі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження переможців обласних конкурсів для молодих вчених Дніпропетровщини 2021 року!

Переможців конкурсів привітали заступник губернатора Дніпропетровської області Ольга Валеріївна Горб та директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Володимирович Полторацький.

Цього року представники ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» приймали у всіх конкурсах, що проводяться за підтримки Департамента освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації. На конкурс «Молоді вчені – Дніпропетровщині» було подано 11 робіт від Кучкової Ольги, Сергієнко Яни, Скиби Маргарити, Задорожнього Павла, Фарата Олега, Малоока Максима, Гордєєва Юрія, Салєя Андрія, Попитайленко Дарини, Пантелеєвої Ольги, Палагнюка Андрія.

За результатами усного захисту своїх наукових робіт серед 25 премій, 4 премії належать співробітникам нашого Університету! Вітаємо Сергієнко Яну, Задорожнього Павла, Гордєєва Юрія та Фарата Олега з перемогою!

Також в конкурсі «Краща Рада молодих вчених» РМВ УДХТУ зайняла третє призове місце!

Голова Ради молодих вчених УДХТУ                               Олена Величко