Перемога на Чемпіонаті світу з ADCC

Вітаємо з перемогами  МІТІНУ СОФІЮ, студентку УДУНТ ННІ УДХТУ, кафедри фармації та технології органічного синтезу, групи 4-0-37.

26 травня 2024 року брала участь у змаганнях на Чемпіонаті світу з ADCC по аматорам з бразильського джиу-джицу (м. Варшава, Польща) та виборола друге місце.

16 березня 2024 року брала участь у змаганнях з бразильського джиу-джицу AJP Tour INTERNATIONAL Kyiv Championship (м. Київ, Україна) тв виборола два перших місця у двох категоріях: Gi та No-Gi.

Всі сутички завершила достроково. Поставила особистий рекорд – зробила сабмішен за 14 секунд.

Щиро вітаємо МІТІНУ СОФІЮ, бажаємо завжди залишатися переможцем по життю, ніколи в собі не сумніватися, досягати максимальних висот, розвиватися і не зупинятися на вже досягнутому. І нехай буде так: чим далі, тим більше перемог і гідних нагород!