Освітні та наукві можливості в Латвії

У межах підписаної 29 вересня 2017 року Угоди між Урядом України та Урядом Латвійської Республіки в сфері освіти, науки, молоді та спорту Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися можливістю продовжити навчання/дослідження у закладах вищої освіти Латвії та взяти участь у літніх школах впродовж 2020/2021 навчального року.
Подача заявок на участь у державній стипендіальній програмі для українських студентів та здобувачів на 2020/2021 рр. відкрита з 01 лютого та триватиме до 01 квітня 2020 року.
Усю необхідну інформацію та форми для заповнення можна знайти за посиланням: http://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/.
За наявності додаткових запитань та з метою отримання більш детального роз’яснення механізму дії стипендіальних програм можна звертатися до контактної особи – старшого спеціаліста Відділу проектів міжнародного співробітництва Департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріки Піри (Marika Рirа), тел.: +37167814331, ел. пошта: [email protected].