Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

Освітні можливості для студентів та науковців у Словаччині

Українських студентів, аспірантів та викладачів вишів запрошують на навчання або стажування до закладів вищої освіти Словацької Республіки. Вони зможуть безкоштовно навчатися, отримувати стипендію у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів, а також проживати у гуртожитках.
 
Заявки прийматимуться до 10 квітня 2020 року.
 
У 2020-2021 навчальному році словацька сторона зможе прийняти:
 
– до 5 студентів на часткове навчання терміном до 10 місяців;
 
– до 3 студентів 5 курсу за спеціальністю “Словацька мова” терміном до 5 місяців;
 
– до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців;
– 5 осіб на літню школу з вивчення словацької мови та культури (Stadia Academeca Slovaca).
 
За потреби складником навчання буде мовна підготовка.
 
Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнену аплікаційну форму та інші документи) в електронному та паперовому форматах у 2-х примірниках.
 
Поштова адреса: проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна
 
Міністерство освіти і науки України
 
Головне управління міжнародного співробітництва
 
В електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу [email protected], зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2020”.
 
Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці анкети-заяви, яка є за посиланням (https://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20202021/), де також розміщена докладна інформація про умови участі у стипендіальній програмі.