Open Agro University – освітній проєкт для спеціалістів майбутнього

Шановні колеги,

Kernel за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, Deloitte та навчальної онлайн-платформи Prometheus запускає освітній проєкт Open Agro University, орієнтований на підготовку спеціалістів для аграрної та харчової промисловості України.

Участь на програмі абсолютно безкоштовна, а її випускники отримають не тільки унікальний набір знань, але і можливість працевлаштування в одній з кращих компаній агропромислового комплексу України.

Тренінговий центр розрахований на студентів 4-5 курсу, молодих випускників та бажаючих здобути нові навички у перерахованих напрямках. Наразі вільні місця лишились на наступних напрямках:

• Інженер КВПіА;
  • Енергетик;
  • Інженер-технолог (зерно);
  • Інженер-механік (виробництво).

Ми запрошуємо студентів та випускників відповідних напрямків на онлайн-презентації програми та переваг участі в ній, які будуть проходити:

Презентація 1: 14 січня, 13.00-14.00, посилання для підключення Teams.

Презентація 2: 19 січня, 10.00-11.00, посилання для підключення Teams.

Презентацію проводитиме керівник проєкту Open Agro University.

Більш детальну інформацію про Open Agro University ви можете знайти на офіційному веб-сайті за посиланням.

З повагою,
Микола Рибчинський
Керівник з операційних питань Академія «Делойт»
«Делойт» в Україні