Онлайн-зустріч з президентом Асоціації Alfa Gravity Євгеном Фурманом

08 жовтня 2024 року відбулася Міжнародна онлайн-зустріч студентів спеціальності 017 Фізична культура і спорт та співробітників кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ННІ УДХТУ з президентом Асоціації Alfa Gravity і Європейської федерації Alfa Gravity Євгеном Фурманом, який є патентовласником авторської методики. Під час зустрічі Є. Фурман ознайомив учасників зустрічі з розробленою ним методикою «Alfa Gravity», яка апробована в медичному університеті м. Одеси і рекомендована та використовується для реабілітації пацієнтів (військових) з широким спектром патологій, а також для сенсорної інтеграції, ерготерапії та адаптивної фізичної культури для осіб різного віку (від 2 до 90 років). Широке розповсюдження ця методика отримала в Європейському Союзі, особливо в Словаччині.

Жвава дискусія доповідача, студентів та співробітників кафедри тривала більше двох годин. Обговорювалися питання щодо особливостей використання авторської методики, її можливих протипоказань, організації бізнес-проєктів (стартапів) на базі даної ідеї.

Учасники зустрічі щиро вдячні Євгену Фурману за продуктивну зустріч та сподіваються на подальшу співпрацю з центрами міста Дніпра, де запроваджена авторська методика Євгена Фурмана, для отримання поглиблених знань та практичних навичок.