Онлайн-зустріч з представниками аптечної мережі «Подорожник»

26 червня 2023 року представниками мережі аптек «Подорожник» м. Львів та співробітниками кафедри Фармації та технології органічних речовин було організовано онлайн-зустріч для студентів 4-го та 5-го курсів заочного та денного відділень спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

У сучасному житті запорукою підготовки фахівців високого рівня є постійне навчання та вдосконалення вже отриманих знань, застосування їх на практиці. Співпраця із провідними роботодавцями галузі дає можливість тримати руку на пульсі останніх нововведень та формувати освітньо-професійну програму 226 «Фармація, промислова фармація». Саме таким принципом керуються співробітники кафедри Фармації та Технології органічних речовин.

Зустріч проводила керівник відділу співпраці з ВНЗ Марія Скринник.

Головною метою зустрічі було знайомство студентів з роботою фармацевтичних компаній, їх структурою, особливостями працевлаштування та перспективами розвитку в них як спеціаліста. Значну частину зустрічі було присвячено обговоренню освітньої програми «Фармація, промислова фармація» та освітніх компонентів необхідних для підготовки кваліфікованих спеціалістів.

Найбільш активних та зацікавлених студентів представниками компанії «ПОДОРОЖНИК» було нагороджено спеціальними пам’ятними подарунками.

Вітаємо студенток групи 5-Ф-2 Бурхан Аліну та Камишанську Ольгу з отриманням пам’ятних нагород від мережі аптек «Подорожник».

У якості практичної частини зустрічі здобувачі освіти отримали можливість пройти практику у аптечних закладах мережі аптек «ПОДОРОЖНИК».

Дякуємо нашим гостям та організатору онлайн-конференції викладачу кафедри ФтаТОР Ломинозі О. О. за цікаву зустріч, співпрацю та важливий внесок у процес підготовки майбутніх фармацевтів.

Слава Україні!