Олександр Веліченко – лауреат премії ім. Л.В.Писаржевського

6 березня 2024 року Президія Національної академії наук України присудила премії імені видатних учених України за підсумками конкурсу 2023 року, проведеного відділеннями НАН України.

Завідувач кафедри фізичної хімії, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, д.х.н., проф. ВЕЛІЧЕНКО Олександр Борисович був нагороджений премією Президії Національної академії наук України імені Л.В. Писаржевського за підсумками конкурсу 2023 року за цикл наукових робіт «Хімічний та структурний дизайн речовин і матеріалів з керованими функціональними властивостями».

Ректорат, деканат факультету ХТ та Е, колектив кафедри фізичної хімії сердечно вітають лауреата та бажають йому нових творчих успіхів та наукових досягнень!