Нагородження переможців конкурсу «Молоді вчені Дніпропетровщини»

18 грудня 2020 року за участі заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Грицай Ірини Олегівни, директора департаменту освіти і науки ДніпроОДА Полторацького Олексія Володимировича та інших поважних осіб відбулося урочисте нагородження переможців щорічних обласних конкурсів для молодих вчених, які проводяться за підтримки спільно Ради молодих вчених Дніпропетровської області та Департаменту освіти та науки ДніпроОДА.

Вже стало доброю традицією, що молоді науковці ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» проявляють високу активність та результативність у конкурсі наукових проектів «Молоді вчені Дніпропетровщині», що відмітило експертне журі.

На конкурс у 2020 році нашими колегами було подано 10 проектів. За результатами конкурсного відбору серед 25 переможців, 6 представників нашого Університету здобули перемогу і отримали сертифікати та гранти. Слід відмітити, що вперше один з переможців виборов першу премію!

Переможцями щорічного конкурсу «Молоді вчені Дніпропетровщині» у 2019 році стали: Калініченко Олег, Василенко Катерина, Фарат Олег, Дубенко Анастасія, Коток Валерій, Загорулько Світлана.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів в реалізації нових проектів, а молодим науковцям УДХТУ – перспективних ідей та перемог у новому році!

Олена Величко, голова Ради молодих вчених УДХТУ