Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

28 травня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична Zoom-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт.

Метою проведення конкурсу є інтеграція України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Організаторами конкурсу стали Міністерство освіти і науки України,
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського у співробітництві із закордонними закладами вищої освіти: Університет Матея Бела (Словаччина), Інститут технологій і бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Барановицький державний університет (Білорусь), Євразійський університет імені Л. Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський державний індустріальний університет (Казахстан), Вища школа менеджменту інформаційних систем ISMA (Латвія), Алітус Коледж Університет прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща), Врацлавський економічний університет (Польща), Ланчьжоуський транспортний університет (Китайська народна республіка), Абертейський університет (Шотландія, Велика Британія).

Конкурс проводився за спеціальностями: 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 274 «Автомобільний транспорт», 275 «Транспортні технології», 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями), 151 «Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології», 035 «Філологія», 236 «Цивільна безпека».

98 студентів із 14 закладів вищої освіти України та 5 країн світу представили 52 роботи у спеціальності 236 «Цивільна безпека», у тому числі й наш університет.

ДВНЗ УДХТУ став єдиним з ВНЗ Дніпропетровської області, що представив на конкурс роботи студентів зі спеціальності 236 «Цивільна безпека»: Чернова Анастасія (факультет ХТ та Е); Чeпинська Олександра та Бегов Ахмадшох (співавтори з факультету ХТ та Е); Панфілова Олександра та Рахімов Саіджон (співавтори з факультету Х та ХТ). Науковий керівник робіт – доцент кафедри ОП та БЖД Гармаш Світлана Миколаївна.

За рішенням галузевої конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт Чернова Анастасіїя Сергіївна (група 5-ТНР-18), була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу «Оцінка стану пожежної безпеки підприємств з виробництва біоетанолу».

Доцент кафедри ОП та БЖД Гармаш Світлана Миколаївна отримала сертифікат як науковий керівник переможця конкурсу. Крім того, наші студенти отримали сертифікати учасників Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт.

Щиро вітаємо Чернову Анастасію та її наукового керівника Гармаш Світлану Миколаївну! Бажаємо подальших наукових звершень!