Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2018»

15-17 листопада у Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва “Український дім”  відбулася щорічна міжнародна спеціалізована виставка

«Освіта та кар’єра – День студента 2018», на якій було достойно представлено наш Університет.

На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. Виставка була організована та проведена за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. Університет отримав нагороди в таких номінаціях:

Гран-прі у номінації:

• «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки» (конкурсну роботу підготував начальник відділу міжнародного співробітництва, к.т.н., доцент Коток Валерій Анатолійович )

а також був удостоєний почесного звання:

• «Лідер наукової та науково-технічної діяльності»