Лабораторний практикум зі створення електронної бази даних кольорів з «Метал-Принт»

7 травня 2024 року студенти кафедри Технологій палива, полімерних і поліграфічних матеріалів ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет” спеціальностей 186 “Видавництво та поліграфія” і 022 “Дизайн” виконали лабораторний практикум зі створення електронної бази даних кольорів. Цей захід є складовою програми практичного навчання на підприємстві «Метал-Принт» як елемент дуальної форми здобуття вищої освіти.

Теоретичний матеріал здобувачі освіти опановували в закладі з професором кафедри технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів, доктором хімічних наук, координатором Центру інноваційних витрат ГО «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість» Свердліковською Ольгою Сергіївною, а практичне навчання проходили на виробництві «Метал-Принт» під керівництвом директора, бізнес-ментора ГО «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість» Потапчука Максима Олексійовича.

Такий підхід суттєво відрізняється від «практичних відпрацювань», оскільки в його основі не тільки закріплення теорії на практиці, а саме навчання в умовах виробництва.

Дуальна форма навчання майбутнім поліграфістам і дизайнерам дає змогу працювати з інноваційним обладнанням підприємства, розуми усі технологічні процеси і мати досвід взаємодії з досвідченими фахівцями.

Дякуємо колективу компанії «Метал-Принт» за досвід, високий професіоналізм, ініціативність, за підвищення компетентностей наших студентів.
Бажаємо нашим студентам найкращих оцінок, багато вражень та безмежної енергії для досягнення ваших цілей!
Нехай кожен з вас знайде свій шлях до успіху, а навчання стане захопливою подорожжю до нових знань і досягнень!