ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ»

29 квітня 2024 року відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет конференція «Сучасні проблеми професійної і цивільної безпеки».
Брали участь міжнародні організації:
  • Балікесірський університет, Туреччина,
  • Державний університет ім. Бандирма онієди ейлюла, Туреччина;
  • Sia “naco technologies”, Latvia;

з України:

• ННЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області;
  • УДУНТ ННІ «УДХТУ»;
  • УДУНТ ННІ «ПДАБА»;
  • Національний університет оборони України, м. Київ;
  • Дніпровський державний аграрно-економічний університет;
  • Криворізький національний університет;
  • Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара.
Серед учасників організаційний комітет відзначив активну участь студентів УДУНТ ННІ «УДХТУ», які виступили з доповідями:
  • Косяченко Анастасія (3 ЦБ-46) Аналіз стану підземного середовища України.
  • Боговик Сергій (2 ЦБ-52) Підвищення стійкості роботи суб’єктів господарювання.
  • Комаха Єлизавета (2-ПСз) Тривога як психологічний феномен.
  • Іванов Володимир (2 ЦБ-52) Деякі питання комплексного захисту населення в умовах особливого періоду.
  • Кедрін Артем (1-ЦБ-58) Новий Закон України «Про систему громадського здоров’я».
  • Валявська Катерина (4-БТ-38) Аспекти важливості одержання білкової продукції.
  • Кушнір Інна (5ЦБ) Моделювання аварійного витоку хлору на хімічному виробництві.
  • Коржов Артем (1-ПС-18) Психологія сприйняття в критичних ситуаціях.
  • Куроєдов Віктор (2 ЦБ-52) Анемометрична розвідка місцевості.
  • Перцева Анастасія (2-БТ-51) Актуальні питання харчової безпеки.
  • Соколова Еліна (1-ЦБ-58) Характеристика сучасних сповіщувачів для попередження пожеж.

Дякуємо всім за участь!

Сертифікати та збірник тез ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет конференції «Сучасні проблеми професійної і цивільної безпеки».