І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2023

19 травня 2023 року об 11:00 в аудиторії 132 відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія.

Конкурсна комісія забезпечила розгляд студентських наукових робіт, що надійшли до конкурсної комісії від наступних кафедр:

• технології неорганічних речовин та екології (ТНР та Е),
  • технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів (ТПП та ПМ),
  • хімічних технологій кераміки, скла та будівельних матеріалів (ХТКС та БМ),
  • фармації та технології органічних речовин (Ф та ТОР).

На підставі оцінки студентських наукових робіт та наукових доповідей учасників підсумкової конференції, конкурсна комісія визначила переможців І туру.

Дипломами І ступеня нагороджені:

• Чепинська Олександра Олександрівна (гр. 6-ТНР-21), наукові керівники Нефедов Володимир Георгійович та Поліщук Юлія Валеріївна;
  • Сухий Михайло Костянтинович (гр.5-ТВМС-89), науковий керівник Нефедов Володимир Георгійович.
Дипломом ІІ ступеня нагороджений Бірюков Іван Петрович (гр. 5-О-30), науковий керівник Фарат Олег Костянтинович.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена Кучер Дар’я Сергіївна (гр.4-ТС-79), науковий керівник Голеус Віктор Іванович.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових здобутків!