Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

КАФЕДРА ХІМІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ЕЛАСТОМЕРІВ

Ващенко Юрій Миколайович

Ващенко Юрій Миколайович

Завідувач кафедри ХТПЕ, доктор технічних наук, професор.

Тел. +380677325608

e-mail: [email protected]

Закінчив ДХТІ в 1983 р. за спеціальністю “Технологія гуми”.

В 2011 р. захистив докторську дисертацію за темою «Науково-технічні основи розробки еластомерних композиційних матеріалів для ресурсозберігаючих технологій»

Дисципліни, що викладає: Теоретичні основи переробки еластомерів, Технологія устаткування переробки еластомерів, Рециклінг полімерних та еластомерних матеріалів, Новітні технології переробки полімерних та композиційних матеріалів, Теоретичні та експериментальні методи дослідження полімерних композиційних матеріалів.

Евдокименко Наталія Михайлівна

Евдокименко Наталія Михайлівна

Професор кафедри ХТПЕ, доктор технічних наук., професор.

Закінчила ДХТІ  в 1973 р. за спеціальністю “Технологія гуми”, В 1994 р. захистила докторську дисертацію за темою «Синтез еластомерних композицій заданої морфології».

Дисципліни, що викладає: Новітні технології переробки полімерних та композиційних матеріалів, Хімічна технологія виробнитцва гумових виробів (шини), Полімерне матеріалознавство (еластомерні матеріали).

Ебіч Юрій Рахмієлевич.

Ебіч Юрій Рахмієлевич.

Професор кафедри ХТПЕ, доктор хімічних наук, професор.

Закінчив ДХТІ  в 1967 р. за спеціальністю “Технологія гуми”, В 1994 р. захистив докторську дисертацію за спец темою.

Дисципліни, що викладає: Новітні технології переробки полімерних та композиційних матеріалів, Основи проектування хімічних  виробництв, Технологія, обладнання та основи проектування виробництв переробки полімерних та композиційних матеріалів,  Хімічна технологія виробництва гумовотехнічних виробів та взуття.

Овчаров Валерій Іванович

Овчаров Валерій Іванович

Декан ф-ту ТВМС, професор кафедри ХТПЕ, д.т.н., професор.

Закінчив ДХТІ  в 1974 р. за спеціальністю “Технологія гуми”, В 2011р. захистив докторську дисертацію за темою «Науково-технічні основи розробки еластомерних композицій на основі дієнових каучуків з органічними похідними кислот фосфору».

Дисципліни, що викладає: 

Основи наукових досліджень, Теоретичні та експериментальні методи дослідження полімерних композиційних матеріалів, Хімічна технологія виробництва гумовотехнічних виробів та взуття.

Терещук Марина Миколаївна

Доцент кафедри ХТПЕ, кандидат технічних наук, доцент.

Закінчила ДХТІ  в 1986 р. за спеціальністю “Технологія гуми”.  В 1994 р. захистила кандидатську дисертацію за темою «Модифікація гум системами на основі реакційно здатних олігомерів».

Дисципліни, що викладає: .Застосування комп’ютерних технологій в наукових дослідженнях технології полімерних та композиційних матеріалів, Математичне моделювання та оптимізація об’єктів хімічної технології, Хімія еластомерів,  Хімія і фізика полімерів та еластомерів,  Композиційні матеріали на основі еластомерів.

  • Google  Scholar

Леванюк Олександр Костянтинович

Асистент кафедри ХТПЕ, кандидат технічних наук.

Закінчив УДХТУ в  2000 за спеціальністю „Технологія переробки полімерів”.

В 2004 р.   захистив кандидатську дисертацію на тему «Розробка складу обкладальних гум з використанням промоторів адгезії на основі гексахлор-п-ксилолу та солей полігуанідінів».

  • Google  Scholar

Зибайло Сергій Миколайович

Старший науковий співробітник кафедри ХТПЕ, кандидат технічних наук, ст.н.с.

Закінчив  УДХТУ в 2000 р.. В  2003 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Розробка клейових композицій на основі комбінації хлорвмісних полімерів для кріплення гум до металу в процесі вулканізації».

Лянна Валентина Іванівна

Зав. лабораторією кафедри ХТПЕ

Олянюк Віра Іванівна

Інженер 1 кат. кафедри ХТПЕ

Деделюк Ірина Миколаївна

Навчальний майстер кафедри ХТПЕ

Снігур Серній Іванович

Навчальний майстер кафедри ХТПЕ