Денис Сатуновський взяв участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «KyivLvivPharma-2023»

Аспірант першого року навчання кафедри біотехнології та безпеки життєдіяльності Денис Сатуновський (науковий керівник зав. кафедри БТ та БЖД Мітіна Н.Б.) взяв участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «KyivLvivPharma-2023». Фармацевтична технологія та фармакологія в забезпеченні активного довголіття», яка відбулась 16-18 листопада 2023 року в очно-дистанційній формі на базі Київського національного університету технологій та дизайну та Національного університету «Львівська політехніка». Денис виступив з доповіддю «Ефективність розробки трансдермальних систем з модифікованим вивільненням». Вітаємо з вдалим виступом і бажаємо успіху у навчанні!