Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

Адаптивний NETWORK

19 листопада 2021 року за ініціативою економічного факультету ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбувся вебінар на тему ГОЛОС FOREVER! у розрізі програми роботи з підприємцями, фахівцями, експертами і стартаперами «Адаптивний Network».

Вебінар відбувся в онлайн форматі. У вебінарі взяли участь понад тридцять учасників. Спікер Людмила Ульянова, журналіст, радіо та телеведуча розповіла секрети володіння та застосування різних професійних, практичних навичок користування голосом.

Навіщо треба керувати голосом? Адже ми щодня розмовляємо та використовуємо його як інструмент для відтворення мови, практично не контролюючи під час розмови. Але людям, які виступають на публіці, життєво необхідно вміти керувати голосом. Насамперед, тому що через звучання голосу, інтонацію, тембр мови наша психіка витягує 38% інформації, і лише 7% із сформульованої складеної мови. А значить, публіка дуже залежатиме від вашої майстерності подання інформації. І потім через голос Ви доносите не лише зміст матеріалу. За голосом люди часто роблять висновки про вас, ваше ставлення до публіки, до життя. З голосом потрібно працювати і приділяти йому достатньо часу, щоб він вам допомагав і в непередбачуваній ситуації не підвів.

По закінченню презентації кожен із присутніх мав змогу задати цікаві питання спікеру. Також на вебінарі провели захоплююче дискутування по темі.

Дякуємо за співпрацю Олені Владиславовні Білобровій. Щиро дякуємо спікеру та всім учасникам, які приймали участь у вебінарі.