Вручення дипломів магістра на факультеті ТВМС

25 січня для студентів і викладачів факультету ТВМС було одночасно і радісним, і сумним днем, адже у приміщенні вченої ради університету відбулося урочисте вручення дипломів магістрам денної і заочної форм навчання. Церемонію відкрила студентка Біла А. Г., яка виконала акапельно для своїх однокурсників Державний Гімн України.

Декан факультету Овчаров Валерій Іванович, вручаючи омріяні дипломи, зазначив, що цього року дипломи з відзнакою отримали із 101 особи аж 15 студентів. Він висловив сподівання, що випускники ніколи не втрачатимуть зв’язку з університетом.

Якщо раніше студенти понад усе боялися почути від заступника декана Соколової Ліни Олександрівни: «Вас відраховано», – то тепер ця фраза з її вуст була радісною новиною, адже відраховані з університету з надзвичайно високим статусом магістра! Вона щиро привітала випускників і побажала впевнених кроків на життєвому шляху!

Прийшли привітати колишніх вихованців і викладачі: академік Ебіч Ю. Р., професор Ващенко Ю. М., доц. Баштаник П. І., заступник відповідального секретаря приймальної комісії Калініченко О. О. Всі вони висловили впевненість у тому, що магістрів чекає дуже успішне життя на професійній ниві.

Дорогі випускники!

Окрім освітньої підготовки в УДХТУ, Ви здобули життєвий досвід і вміння самостійно ухвалювати важливі рішення, а також нести за них відповідальність і приймати наслідки своїх вчинків. Згадуйте з теплою посмішкою і вдячністю найкращі роки свого життя – роки навчання в університеті. Не забувайте свою Alma mater і з гордістю промовляйте: «Я – випускник УДХТУ!»