+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Присудження наукового ступеня та наукового звання викладачам кафедри теоретичної та прикладної економіки

ВІТАЄМО!!!

Викладача кафедри теоретичної та прикладної економіки ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» Наталю Євгенівну Федорову з присудженням наукового ступеню КАНДИДАТА ЕКОНОМІЧНИХ НАУК зі спеціальності 08.00.01 «Економічна теорія та історія економічної думки». Работа виконана в ДВНЗ УДХТУ під керівництвом проф. Пилипенко Ганни Миколаївни.

ВІТАЄМО!!!

Професора кафедри теоретичної та прикладної економіки ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» Віталіну Віталіївну Комірну з присудженням вченого звання ПРОФЕСОРА кафедри теоретичної та прикладної економіки.