II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн» 28-30 березня 2018

28-30 березня у «Український державний хіміко-технологічний університет» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».

Для участі в олімпіаді зареєструвались 56 студентів із 17 ВНЗ 11 міст України: Дніпро, Харків, Суми, Вінниця, Луцьк, Житомир, Київ, Львів, Рівно, Чернігів, Запоріжжя. Реєстрація учасників відбувалась за двома секціями: «Web -технології» та «Web-дизайн».

28 березня на урочистому відкритті олімпіади з привітанням до учасників звернулися ректор ДВНЗ УДХТУ професор О.А. Пивоваров та голова організаційного комітету, завідувач кафедри інформаційних систем професор Д.Г. Зеленцов. Вони висловили впевненість в тому, що олімпіада відбудеться на високому рівні та побажали всім наснаги, творчих успіхів та перемоги.

30 березня по завершенні олімпіади та тривалої роботи журі були оголошені попередні рейтинги учасників. Голова журі професор Д.Г. Зеленцов висловив подяку всім учасникам та їх керівникам за участь у олімпіаді, щиро привітав переможців олімпіади та побажав подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності. Всі учасники отримали сертифікати , а переможці були нагородженні дипломами.

Спонсор олімпіади кампанія Agilie відмітила двох учасників подарунковими сертифікатами на курс «Front-end розробка web-додатків».

Переможці II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

2017/2018 навчального року (на базі УДХТУ) з секції «Web-технології»

Прізвище ім’я по-батьковіВНЗмісце
Бабич Трохим АнатолійовичНаціональний університет Києво-Могилянська Академія1