Обрати сторінку

Звернення ректора університету

Шановні студенти Українського державного хіміко-технологічного університету, шановні батьки!

Кожен з нас робить свій посильний внесок для наближення Перемоги над російським агресором. Багато наших випускників захищають Україну зі зброєю в руках, студенти, викладачі та співробітники Університету задіяні у волонтерському русі, науковці Університету консультують та проводять наукові дослідження для потреб оборони. Ми віримо у Перемогу України і маємо бути готові до відбудови країни! Тому закликаємо наше талановите студентство (хто не задіяний безпосередньо у захисті нашої Батьківщини) приступати до навчання і здобувати нові й актуальні для Вашого фаху знання.

З 14 березня в УДХТУ відновлено освітній процес у дистанційному форматі. Ми використовуємо напрацьовані раніше технології дистанційного навчання: багато навчальних дисциплін представлені на університетському сайті дистанційного навчання (http://do.udhtu.edu.ua/moodle/), в Google Classroom, викладачі консультують за допомогою електронної пошти та месенджерів (Viber, Telegram). Для студентів заочної форми навчання перенесено терміни проведення сесії. Всю інформацію щодо організації освітнього процесу ми оперативно оприлюднюємо на сайті університету та інших каналах зв’язку.

У цих складних умовах ми також сподіваємося на Ваше розуміння важливості функціонування закладів освіти. Життєдіяльність нашого Університету, крім самовідданої праці викладачів та адміністративного персоналу, багато в чому залежить від своєчасного виконання фінансових зобов’язань замовниками освітніх послуг: ми маємо сплачувати комунальні послуги, зокрема, за електроенергію, газ, водопостачання, утримувати гуртожитки, оплачувати працю науково-педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу. У зв’язку з цим дуже просимо всіх наших студентів дотримуватися виконання фінансових зобов’язань за контрактом, а тих, хто потрапив у складні життєві обставини, повідомити про це свої деканати та кураторів (ми завжди на зв’язку).

Уважно відслідковуйте інформацію про можливі змін у графіку навчального процесу та розкладі занять на нашому сайті та в соціальних мережах. Відповіді на свої запитання ви також зможете одержати в деканатах за номерами телефонів:

Деканат факультету ХТ та Е: +38 (096) 04-267-04
Деканат факультету Ф та БТ: +38 (097) 704-13-15, 095-599-85-95 (вайбер)
Деканат факультету Х та ХТ: +38 (095) 61-39-712
Деканат факультету КН та І: +38(093)433-02-07
Деканат факультету Економічний: +38(093)205-08-00

Ми пишаємося своїми студентами і випускниками й зробимо все можливе, щоб дати Вам гарну освіту! Спільними зусиллями ми наближаємо Перемогу України!

З повагою,Сухий Костянтин.