Зустріч представників УДХТУ з учителями

14 вересня відбулася зустріч викладачів Українського державного хіміко-технологічного університету й учителів КЗО «НВК 42» ДМР.

Підчас зустрічі обговорювалися питання співробітництва навчальних закладів у напрямку наукової діяльності школярів старших класів і допомога наших викладачів у створенні проєктів для Малої академії наук України.

На зустрічі були присутні:

Гожа Людмила Валентинівна – директор;

Чернякова Ольга Олександрівна – куратор науково-методичної роботи закладу;

Лагутенко Оксана Іванівна – учитель математики, інформатики й медіа-педагог;

Циба Артем Андрійович – учитель хімії, фізики та біології;

Савченко Андрій Валентинович – учитель інформатики й математики.

Свою допомогу в роботі зі школярами запропонували кращі педагоги нашого університету:

Просяник Олександр Васильович – професор кафедри фармації та технології органічних речовин;

Скиба Маргарита Іванівна – доцент кафедри технології неорганічних речовин та екології;

Хлопицький Олексій Олександрович – доцент кафедри технології неорганічних речовин та екології;

Кабат Олег Станіславович – доцент кафедри інноваційної інженерії;

Олевський Віктор Ісаакович – професор кафедри інформаційних систем;

Іванова Марина Володимирівна – доцент кафедри підприємництва, організації виробництва й теоретичної та прикладної економіки;

Чернишева Олена Михайлівна – доцент кафедри менеджменту та фінансів;

Кулакевич Людмила Миколаївна – доцент кафедри іноземних мов;

Ковальова Наталія Анатоліївна – професор кафедри філософії та українознавства.

Провідні вчені УДХТУ представили гостям університету своє бачення подальшої роботи зі школярами й запропонували до розгляду теми майбутніх досліджень – кожен за своїм професійним напрямом.

Так школярами буде досліджено цілий ряд суспільно-важливих питань. Серед запропонованих тем є такі, що пов’язані з використанням нових регуляторів розвитку рослин у сільському господарстві, надлишковою концентрацією медикаментів у питній воді, утилізацією техногенних відходів, методами стиснення великих електронних даних, а також теми з галузі економіки, історії та літератури.

Крім того, представники нашого університету представили на розгляд гостей проект «Онлайн-уроки від Хімтеху» і розповіли про можливості підвищення кваліфікації для вчителів.

Український державний хіміко-технологічний університет зацікавлений у розвитку молодого покоління й бажає, щоб ряди нашого студентства кожного року поповнювалися людьми, небайдужими до науки. Робота з викладачами університету – це шанс для школярів отримати нові знання й дізнатися про те, чим живе єдиний в Україні хіміко-технологічний університет, а також обрати свій шлях у майбутнє.

Ми сподіваємося, що співпраця із КЗО «НВК 42» ДМР буде продуктивною і довгостроковою. А ми вже працюємо над розширенням зв’язків з іншими закладами середньої освіти.