Збірник наукових праць «Економічний вісник ДВНЗ “Український державний хіміко-технологічний університет”» підтвердив свою фаховість та включений до категорії «Б» наукових фахових видань України

Раді повідомити, що Наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2020 № 409 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо формування Переліку наукових фахових видань України від 26 лютого і 6 березня 2020 року та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 11 липня 2019 року № 975» збірник наукових праць «Економічний вісник ДВНЗ “Український державний хіміко-технологічний університет”» включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України.

Збірник публікує виконані на високому науковому рівні оригінальні статті та оглядові роботи у галузі економіки зі спеціальностей 051, 073, 075, 076, 292.

В умовах карантинних заходів, пов’язаних із розповсюдженням коронавірусу COVID-19, редакційна колегія працює у штатному режимі та приймає до розгляду статті до № 1(11)/2020. Детальну інформацію про умови публікації розміщено за посиланням http://ek-visnik.dp.ua/uk/. Електронна пошта для листування [email protected].

Запрошуємо до співпраці вітчизняних та зарубіжних вчених, науковців, докторантів, аспірантів.