Запрошуємо взяти участь у тренінгу для фахівців з трансферу технологій

Фундація Україна-США здійснює відбір фахівців з трансферу технологій для участі у тижневому англомовному тренінгу з питань захисту інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень. Тренінг буде проходити на базі американських університетів та наукових інститутів в штаті Джорджія (США) з 14 до 21 грудня 2019 року.

Метою тренінгу є ознайомлення українських фахівців із американським законодавством, що регулює політику в цих сферах, та обмін практичним досвідом з американськими колегами.

Усі витрати, пов’язані з поїздкою (транспорт, проживання, харчування), покриваються програмою «Біотехнологічна ініціатива Фундації Україна-США».

Для участі у зазначеному тренінгу необхідно заповнити до 18.00 27 вересня 2019 року заявку за посиланням:https://forms.gle/mVHe2KCEBsyLZoKu9

Відбір потенційних учасників відбудеться на конкурсній основі за результатами оцінки заповнених анкет та проведенням співбесід англійською мовою до 31 жовтня 2019 року.

Лист МОНУ від 10.09.2019 №7/49-19 (pdf)